O Nas

Motywem, który wpłynął na podjęcie decyzji o rozpoczęciu działalności jako organizatora imprez turystycznych była wizja i pragnienie wykorzystania ponad 30to letniego doświadczenia właściciela naszego biura w turystyce. Nazwa naszego biura „RAJD TOUR” wywodzi się z tradycji rajdów pieszych, których organizowaniem w przeszłości zajmowały się stowarzyszenia skautowskie i turystyczne. Polegały one na stworzeniu możliwość spotkań wielu generacji uczestników, którzy chętnie dzielili się opowieściami oraz doświadczeniami życiowymi z młodszym pokoleniem.

Celem owych spotkań była edukacja poprzez poznawanie i wspólne przeżywanie. Nasza filozofia podąża tym właśnie śladem. Poprzez organizowane wyjazdy zapraszamy was do uczestnictwa w „poznaniu nowego”, spotkania z przedstawicielami innych środowisk oraz doświadczenia bogactwa i koloru kultur. Od samego początku istnienia głównym celem naszego biura jest tworzenie wszelkiego rodzaju imprez turystycznych dla osób, których podróże fascynują i stały się pasją życia.

Staramy się, aby sposób organizowania naszych podróży jak i ich forma odbiegały od stereotypowego wyjazdy objazdowego. Dlatego tak ważną rolę przykładamy do poznania preferencji naszych klientów, ich potrzeb i oczekiwań. Wyznajemy zasadę, iż im więcej pytań zadamy i więcej informacji otrzymamy na temat wymarzonej wycieczki, tym lepiej będziemy mogli dopasować naszą propozycję do waszych potrzeb. Tylko poprzez otrzymanie właściwych informacji możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Działając na rynku jako firma rodzinna jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy standard usług oraz pełne dopasowanie do waszych wymagań. Najwyższe referencje i opinie wystawione przez uczestników naszych podróży potwierdzają, iż nasz wysiłek został przez Państwa doceniony.

Przestrzegamy politykę ochrony danych osobowych, szczegóły TU

Doradzamy od: 28 lat 8 miesięcy 21 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media