WCZASY 2020

WCZASY W MIELNIE 27.09-04.10.20 r.

Data dodania: 2020-02-12

 

 

 

WCZASY W MIELNIE  


Termin: 27.09-04.10.20 r.
Cena: 995 zł/os.

 

MIELNO jest niezwykle popularnym ośrodkiem wypoczynkowym, położonym zaledwie 12 km od Koszalina. Miejscowość ulokowana na mierzei pomiędzy Jeziorem Jamno a wybrzeżem Bałtyku. Ładna, zadbana, piaszczyta plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Wzdłuż plaży ciągnie się promenada, z obydwóch stron zastawiona licznymi restauracjami i budkami.

 

O.W "SŁONECZNY BRZEG"
Położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków, zlokalizowany przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 120 m od morza. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka.

ZAKWATEROWANIE: w dwóch budynkach D i E, pokoje 2,3 osobowe wszystkie z łazienkami, ręcznikami, TV oraz czajnikiem. Większość pokoi posiada własne balkony. W recepcji można codziennie wypożyczać suszarkę. Brak windy w ośrodku. Pobyt ze zwierzętami jest dodatkowo płatny - 15 zł/doba.

 

CENA ZAWIERA:
* transport autokarem o podwyższonym standardzie turystycznym /klimatyzacja/,
* 6 x nocleg w OW "SŁONECZNY BRZEG" – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
* wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad i kolacja serwowana do stolika). Pobyt od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu.
* 1 x grill z pieczeniem kiełbasek + słodki poczęstunek: lampka wina i ciasto,
* wycieczka autokarowa do Ustronia Morskiego,
* pół-dniowa wycieczka do Chłopów, Sarbinowa, Gąsek,
* wycieczka autokarowa do Dobrzycy - zwiedzanie Ogrodów Hortulus,
* ubezpieczenie NNW,
* opieka pilota,
* podatek VAT.

 

CENA NIE ZAWIERA:
* biletów wstępów podczas wycieczek – dodatkowo płatne,
* taksy klimatycznej - płatne indywidualnie w recepcji – 1,80 zł/os./doba !!! (wg cennika na 2019 r., może ulec zmianie)

 

 

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę.

< Wróć
Doradzamy od: 24 lat 10 miesięcy 10 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media