WCZASY 2021 r.

WCZASY W DZIWNÓWKU 01-07.06.21 r.

Data dodania: 2020-11-23

 

 

 

 

 

WCZASY W DZIWNÓWKU


Termin: 01-07.06.21 r. (7 dni)
Cena: 995 zł/os.


Dziwnówek - to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że ta miejscowość jest dziś popularnym i lubianym letniskiem. Dziwnówek położony wśród sosnowych lasów posiada status uzdrowiska - leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego.

 

Z A K W A T E R O W A N I E           O.W "REZYDENCJA"

Obiekt położony jest w otoczeniu wysokich sosnowych drzew, ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży i równie niedaleko od centrum miejscowości. Cały teren jest ogrodzony a na nim znajduje się boisko sportowe oraz dużo miejsca do rekreacji z ścieżkami spacerowymi i ławeczkami. Obiekt ustytuowany w pobliżu morza, restauracji, barów, a także wielu atrakcji turystycznych. Brak windy w ośrodku. Pokoje 2,3 osobowe z balkonami, łazienkami i TV sat. Każdy pokój jest wyposażony w czajnik elektryczny, ręczniki, parawn oraz leżaki plażowe. Na całym obiekcie dostępny bezprzewodowy internet.

 

 

CENA ZAWIERA:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie turystycznym,
 • 6 x nocleg w OW "REZYDENCJA" (pokoje 2-3 os. z łazienkami),
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja – serwowane do stolika). Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
 • 1 x wieczorek taneczny z muzyką na żywo + słodki poczęstunek: lampka wina i ciasto,
 • 1 x grill z pieczeniem kiełbasek,
 • Dla chętnych podczas pobuty zwiedzanie: Międzyzdrojów i Trzęsacza,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opieka pilota,
 • podatek VAT.

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletów wstępów podczas wycieczki – dodatkowo płatne.
 • konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej - płatne indywidualnie w recepcji – 2,00 zł/os./doba !!! (wg cennika na 2020 r., może ulec zmianie)
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł/os. (bezzwrotny) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł/os. (bezzwrotny) – opłaty wprowadzone przez rząd, nie są pobieranie na rzecz Biura Podróży, biuro odprowadza je w całości do poszczególnych funduszy. Co ważne, ustawodawca zarządził że składki są BEZZWROTNE co oznacza, że nie ma możliwości ich odzyskania, nawet w przypadku gdy impreza turystyczna nie dojdzie do skutku.

 

 

 

I zaliczka w wysokości 100 zł/os. wpłata do dnia 31.01.21 r.
Dopłata do 30 % wartości imprezy turystycznej w kwocie 200 zł/os. do dnia 31.03.21 r.
Wpłata pozostałej części ceny imprezy do dnia 01.05.21 r.

w Biurze Podróży „RAJDTOUR” w Koninie, ul. Kolejowa 11, tel. (63) 249 36 54

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę

< Wróć
Doradzamy od: 25 lat 6 miesięcy 7 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media