WCZASY 2021 r.

WCZASY W ŚWINOUJŚCIU 03-09.10.21 r.

Data dodania: 2020-11-23

 

 

 

WCZASY W ŚWINOUJŚCIU


Termin: 03-09.10.21 r. (8 dni)
Cena: 1.100 zł/os.


Świnoujście, to miasto dla którego natura była wyjątkowo szczodra. Posiada ono najpiękniejszą nad Bałtykiem plażę, to miejsce wprost wymarzone dla amatorów kąpieli wodnych i słonecznych. Tu nasycić można oczy pięknem krajobrazu, a serce i płuca wzmocnić w łagodnym, przyjaznym człowiekowi klimacie. W labiryncie 44 wysp, na których miasto leży, zobaczyć można prawdziwe cuda natury i odnaleźć to wszystko, co sprzyja nowej energii oraz życiowemu optymizmowi.

 

DOM WCZASOWY LIMBA II

Dom Wczasowy Limba położony jest w strefie uzdrowiskowo-wczasowej 150 m od plaży. Kameralny pensjonat dedykowany gościom, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Ośrodek posiada windę osobową do dyspozycji gości. Brak możliwości pobytu wraz ze zwierzętami.

Zakwaterowanie w 2,3-osobowych pokojach z pełnym węzełem sanitarnym (łazienki z kabinami prysznicowymi), krzesełkami plażowymi, kocem plażowym, ręcznikami, czajnikem, TV oraz internetem.

 

 

CENA ZAWIERA:

* transport autokarem zachodnim,
* 7 x nocleg w DW LIMBA II (pokoje 2,3-os. z łazienkami),
* wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja serwowane do stolika). Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
* ubezpieczenie NNW,
* opieka pilota,
* podatek VAT.
* wycieczka autokarowa na Wyspę Wolin (Wzgórze Zielonka, Jezioro Turkusowe, Wapnica, Woliński Park Narodowy) oraz Międzyzdrojów,

 

CENA NIE ZAWIERA:

  • biletów wstępów podczas wycieczek – dodatkowo płatne.
  • konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej - płatne indywidualnie w recepcji – 4,40 zł/os./doba !!! (wg cennika na 2020 r., może ulec zmianie)
  • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł/os. (bezzwrotny) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł/os. (bezzwrotny) – opłaty wprowadzone przez rząd, nie są pobieranie na rzecz Biura Podróży, biuro odprowadza je w całości do poszczególnych funduszy. Co ważne, ustawodawca zarządził że składki są BEZZWROTNE co oznacza, że nie ma możliwości ich odzyskania, nawet w przypadku gdy impreza turystyczna nie dojdzie do skutku.

 

I zaliczka w wysokości 100 zł/os. wpłata do dnia 31.01.21 r.
II zaliczka w wysokości 500 zł/os. wpłata do dnia 31.03.21 r.
w Biurze Podróży „RAJDTOUR” w Koninie, ul. Kolejowa 11, tel. (63) 249 36 54

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę

 

 

 

 

< Wróć
Doradzamy od: 25 lat 6 miesięcy 7 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media