WCZASY 2021 r.


CODZIENNIE 3 ZABIEGI!!! Sanatorium CEGIELSKI w Rabce oraz spacer po Starym Mieście w Krakowie!!!
 
Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony w malowniczej części Krynicy Morskiej, 100 m od plaży, w pobliżu latarni morskiej!!
 
Obiekt położony jest w otoczeniu wysokich sosnowych drzew, ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży i równie niedaleko od centrum miejscowości!!!
 
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "BŁĘKITNE TARASY" Znajduje się w cichej i spokojnej części miasta około 400 m od plaży.
 
Ośrodek Wypoczynkowy Centrum Fala 1 to całoroczny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego!!
 
Odległość do morza zaledwie 80 m!! Na terenie ośrodka znajdują się basen zewnętrzny z leżakami oraz basen kryty z atrakcjami!!!
 
Ośrodek SŁONECZNY BRZEG położony 120 metrów od morza!!!
 
W sercu Kudowy Zdroju, jednego z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk Sudetów, leży WILLA ALFA, okazały budynek z ponad 100-letnią tradycją.
 
Dom Wczasowy Limba położony jest w strefie uzdrowiskowo-wczasowej 150 m od plaży.
 
Doradzamy od: 24 lat 2 miesięcy 26 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media