WCZASY 2023 r.

WCZASY W DZIWNÓWKU 03-10.06.23 r.

Data dodania: 2023-01-26

 

 

 

 

WCZASY W DZIWNÓWKU

Termin: 03-10.06.23 r. (8 dni)
Cena: 1.680 zł/os.


Dziwnówek - to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że ta miejscowość jest dziś popularnym i lubianym letniskiem. Dziwnówek położony wśród sosnowych lasów posiada status uzdrowiska - leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego.
 

Z A K W A T E R O W A N I E
O.W "REZYDENCJA"

Obiekt położony jest w otoczeniu wysokich sosnowych drzew, ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży i równie niedaleko od centrum miejscowości. Cały teren jest ogrodzony a na nim znajduje się boisko sportowe oraz dużo miejsca do rekreacji z ścieżkami spacerowymi i ławeczkami. Obiekt ustytuowany w pobliżu morza, restauracji, barów, a także wielu atrakcji turystycznych. Brak windy w ośrodku
Pokoje 2,3 osobowe z balkonami, łazienkami i TV sat. Każdy pokój jest wyposażony w czajnik elektryczny, ręczniki, parawan oraz leżaki plażowe. Na całym obiekcie dostępny bezprzewodowy internet.

 

CENA ZAWIERA:

 • transport autokarem turystycznym,
 • 7 x nocleg w OW "REZYDENCJA" (pokoje 2-3 os. z łazienkami), UWAGA: ze względu na ograniczoną ilość, pokoje 1-osobowe dostępne są w opcji na zapytanie i za dodatkowąopłatą tj. do potwierdzenia miejsca, jak i wyceny przez ośrodek.
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja – serwowane do stolika). Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
 • Dla chętnych w programie pobytu zwiedzanie (bilety wstępu oraz usługi przewodnickie dodatkowo płatne):
   - Międzyzdrojów ze Wzgórzem Zielonka i Jeziorem Turkusowym,
   
  - Trzęsacza,
   - Kamienia Pomorskiego,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opłaty parkingowe,
 • opieka pilota,
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 4 zł/os. (bezzwrotny) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 4 zł/os. (bezzwrotny),
 • podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletów wstępów podczas realizowanych wycieczek,
 • usługi przewodnickiej – 10 zł/os.
 • konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej - płatne indywidualnie w recepcji – 2,50 zł/os./doba !!! (wg cennika w styczniu 2023 r., może ulec zmianie)


UWAGA
Koszt wczasów kalkulowany styczniu 2023 r. W przypadku wzrostu cen paliwa, wyżywienia, noclegów lub mniejszej ilości osób koszt wczasów może ulec zmianie.

 

Wpłata zaliczki w wysokości 500 zł/os. do dnia 10.02.23 r.
w Biurze Podróży „RAJDTOUR” w Koninie, ul. Kolejowa 11, tel. (63) 249 36 54.

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę.

Cena wycieczki kalkulowana dla grupy minimum 40 osób płacących.

< Wróć
Doradzamy od: 27 lat 8 miesięcy 3 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media