WYCIECZKI KRAJOWE 2019

JARMARK BOŻONARODZENIOWY WROCŁAW + TRZEBNICA 14.12.19 r.

Data dodania: 2019-05-13

 

 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

 

W R O C Ł A W


Zwiedzanie Trzebnicy

 

Termin: 14.12.19 r.
Cena: 130 zł/os.

 

 

Wspaniała atmosfera zbliżających się świąt pośród pachnących drzewek, rozśpiewanych kolędników, kolorowych ozdób i słodkich smakołyków - magia świąt oczaruje każdego..

 

Wyjazd z Konina o godz. 07.00.
Przejazd do Trzebnicy – zwiedzanie miasta położonego na Wzgórzach Trzebnickich, w odległości 24 km na północ od Wrocławia. Miasto ma znaczenie uzdrowiskowe, tradycyjnie związane z rehabilitacją narządów ruchu (2 sanatoria, park zdrojowy). Początkowo była osadą targową, prawa miejskie otrzymała w połowie XIII wieku. Najważniejszym jej zabytkiem jest założony w XIII wieku przez Henryka Brodatego i jego żonę Jadwigę klasztor cysterek (najstarszy zakon żeński na Śląsku). Klasztor pocysterski w Trzebnicy położony w uroczej pagórkowatej okolicy, należy do najstarszych i najpiękniejszych zabytków architektonicznych Śląska, a jego budowle sakralne stanowią niezwykle cenną część dorobku kulturowego tego regionu.

Następnie przejazd do Wrocławia. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym - jednym z najpiękniejszych w Polsce. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej, rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii, a wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.

Wyjazd w kierunku Konina.
Planowany powrót ok. godz. 22.00

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem zachodnim,

  • pilot – przewodnik na całej trasie przejazdu,

  • ubezpieczenie NNW,

  • opłaty parkingowe,

  • podatek VAT.

 

UWAGA:
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 

Cena wycieczki kalkulowana na minimum 45 osób płacących.

 

 

< Wróć
Doradzamy od: 23 lat 0 miesięcy 6 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media