WYCIECZKI KRAJOWE 2022

TRÓJMIASTO 13-14.08.22 r.

Data dodania: 2022-01-18

 

 

 

 

 

 

 

W KRAINIE BURSZTYNU, ZABYTKÓW I PLAŻ...
 

TRÓJMIASTO


Termin: 13-14.08.22 r. (2 dni)
Cena: 550 zł/os.

 

TRÓJMIASTO – rozległa aglomeracja łącząca trzy miasta, leżąca niedaleko ujścia Wisły do Bałtyku. Rozciąga się na przestrzeni ok. 50 km wzdłuż brzegów Zatoki Gdańskiej. Trójmiasto cechuje wyjątkowe połączenie przeszłości z teraźniejszością: tysiącletni, zawsze postępowy i kosmopolityczny, pełen wspaniałych zabytków – Gdańsk, Sopot – modny kurort z wiekową tradycją i Gdynia – portowe miasto, młode, nowoczesne, dynamiczne o historycznym układzie urbanistycznym.

 

I DZIEŃ 13.08.22 r.
Wyjazd z Konina o godz. 6.00.

Przejazd do Gdańska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, Kościół Mariacki NMP (z zewnątrz), Dwór Artusa (z zewnątrz), Fontanna Neptuna, Długi Targ. Spacer wzdłuż Motławy. Następnie przejazd do Muzeum II Wojny Światowej - na jednej z największych powierzchni wystawienniczych w Europie za pomocą nie tylko artefaktów, ale również nowoczesnych technologii przedstawiano historię ludności cywilnej żyjącej w trakcie II wojny światowej, a także ukazano wyjątkowość polskiego doświadczenia na tle innych narodów.
Po zwiedzaniu przejazd do ośrodka lub hotelu na obiadokolację i nocleg.

II DZIEŃ 14.08.22 r.
Śniadanie. Wykwaterowanie.
Przejazd do Gdyni - miasta, które powstało z wioski rybackiej w 1926 r. Miasto to jest największym polskim portem nad Bałtykiem. Zwiedzanie portu z Bulwarem Kościuszki oraz wizyta na światowej sławy żaglowcu „Dar Pomorza”.

Następnie wizyta w Sopocie. Spacer po najsłynniejszym polskim uzdrowisku nadmorskim, molo. W drodze powrotnej przejazd na Westerplatte – zwiedzanie miejsca, gdzie rozpoczęła się II wojna światowa.
Po zakończeniu zwiedzania przejazd na obiad.
Po obiedzie wyjazdu w kierunku Konina.
Przyjazd do Konina ok. godz. 22:00

 

CENA ZAWIERA:

 • transport autokarem turystycznym,
 • 1 x nocleg w ośrodku wypoczynkowym lub hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami),
  UWAGA: ze względu na ograniczoną ilość, pokoje 1-osobowe dostępne są w opcji na zapytanie i za dodatkową opłatą tj. do potwierdzenia miejsca, jak i wyceny przez ośrodek,
 • wyżywienie: 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja, 1 x obiad w II dniu wycieczki,
 • opieka pilota na całej trasie,
 • przewodnik w Trójmieście,
 • przewodnik w Muzeum II Wojny Światowej,
 • podatek VAT,
 • opłaty parkingowe,
 • ubezpieczenie NNW,
 • obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
   

CENA NIE ZAWIERA:

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku – grupowy ulgowy – 18 zł/os. (+ tourguide – 7 zł/os.), Dar Pomorza – normalny 20 zł/os., ulgowy – 12 zł/os., molo w Sopocie – normalny 9 zł/os., ulgowy 4,50 zł/os. (ceny mogą ulec zmianie)
   

UWAGA:
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Koszt wycieczki kalkulowany w 2021 r. W przypadku wzrostu cen paliwa, opłat drogowych, wyżywienia, noclegów lub mniejszej ilości osób koszt wycieczki może ulec zmianie.

 

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę.

Cena wycieczki kalkulowana dla grupy 45 osób płacących.

< Wróć
Doradzamy od: 26 lat 8 miesięcy 19 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media