WCZASY 2024

Wczasy w Świnoujściu 07-17.10.24 r.

Data dodania: 2023-12-21

WCZASY W ŚWINOUJŚCIU
 

Termin: 07-17.10.24 r. (11 dni)
Cena: 2.150 zł/os.


Świnoujście, to miasto dla którego natura była wyjątkowo szczodra. Posiadaono najpiękniejszą nad Bałtykiem plażę, to miejsce wprost wymarzone dla amatorów kąpieli wodnych i słonecznych. Tu nasycić można oczy pięknem krajobrazu, a sercei płuca wzmocnić w łagodnym, przyjaznym człowiekowi klimacie. W labiryncie 44 wysp, na których miasto leży, zobaczyćmożna prawdziwe cuda natury i odnaleźć to wszystko, co sprzyja nowej energii oraz życiowemu optymizmowi.

DOM WCZASOWY LIMBA

Dom Wczasowy Limba położony jest w strefie uzdrowiskowo-wczasowej 150 m od plaży. Kameralny pensjonat dedykowany gościom, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Ośrodek posiada windę osobową do dyspozycji gości. Brak możliwości pobytu wraz ze zwierzętami.

Zakwaterowanie w 2,3-osobowych pokojach z pełnym węzełem sanitarnym (łazienki z kabinami prysznicowymi), krzesełkami plażowymi, kocem plażowym, ręcznikami, czajnikem, TV oraz internetem.

CENA ZAWIERA:
* transport autokarem zachodnim,
* 6 x nocleg w DW LIMBA (pokoje 2,3-os. z łazienkami),
* wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja serwowane do stolika). Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
* Podczas pobytu dla chętnych zwiedzanie:

- Wyspy Wolin (Wzgórze Zielonka, Jezioro Turkusowe, Wapnica, - Międzyzdrojów,

* ubezpieczenie NNW,

* opieka pilota,
* podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

  • biletów wstępów podczas wycieczek – dodatkowo płatne.

  • konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej - płatne indywidualnie w recepcji –

4,40 zł/os./doba !!! (wg cennika na 2020 r., może ulec zmianie)

  • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł/os. (bezzwrotny) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł/os. (bezzwrotny) – opłaty wprowadzone przez rząd, nie są pobieranie na rzecz Biura Podróży, biuro odprowadza je w całości do poszczególnych funduszy. Co ważne, ustawodawca zarządził że składki są BEZZWROTNE co oznacza, że nie ma możliwości ich odzyskania, nawet w przypadku gdy impreza turystyczna nie dojdzie do skutku.

Zaliczka w wysokości 645 zł/os. wpłata do dnia 15.02.24 r. w Biurze Podróży „RAJDTOUR” w Koninie, ul. Kolejowa 11,

tel. (63) 249 36 54

Możliwość wyboru miejsca w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty za imprezę

< Wróć
Doradzamy od: 28 lat 6 miesięcy 11 dni LOGO Rajd Tour
Znajdź i kup
Bilety lotnicze Bilety autobusowe Ubezpieczenie Wczasy Hotele Booking Schroniska Hostelworld Polityka ochrony danych osobowych

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Copyright: RAJDTOUR
Organizacja i sprzedaż imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sprzedaż biletów lotniczych, promowych, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, sympozjów, narad...
Polityka Prywatności Cookies
Social Media